אודותינו

אז בטח כבר הבנתם שאנחנו חברה לבניית אתרים. הניסיון העצום שצברנו בתחום הקמת אתרי אינטרנט התחיל בשנת 2003. היינו מספר שותפים מתחום העיצוב, התכנות, התכנון והקריאייטיב שחיים ונושמים אינטרנט והפכנו את זה למקצוע. מההתחלה דגלנו בשמירה על קו עיצוב נקי ומקורי שלנו כמו גם מערכות הניהול שלנו שפותחו על ידינו בלבד. 

 

בתחילת דרכנו כחברה לבניית אתרים עסקנו לא מעט בתחום הספורט באינטרנט ע"י פיתוח אתרים ומערכות ניהול לגופי ספורט ישראליים. אחד הפרויקטים הראשונים שלנו היה שדרוג אתר האינטרנט הרשמי של מועדון הכדורסל מכבי תל אביב, אחד ממותגי הספורט המובילים באירופה. כחובבי ספורט מושבעים הבנו בעצם שאנחנו טובים במה שאנחנו עושים ולא פחות חשוב מכך, מבינים את צרכי הלקוח. משם הדרך לפיתוח אתרי ספורט נוספים וגדולים הייתה קצרה וכללה פיתוח ממשקים שטרם היו קיימים לאתרים למועדוני ספורט בארץ באותה תקופה. מאז המשכנו לגדול ונפתחנו לנישות נוספות עם דגש על שיפור תדמית והגדלת מכירות למגוון עסקים כגון משרדי עורכי דין, אמנים, חברות מעולם הפיננסים, התיירות, הנדל"ן, התכשיטים, סחר בינ"ל, אלקטרוניקה ורפואה.

 

ב-1.1.2006 כבר הפכנו מעסק קטן לחברה בע"מ והנישות שלנו רק התרחבו. בתחום הספורט נוספו עוד מספר גופים מובילים כגון מנהלת ליגת העל, הפועל ת"א, הפועל י-ם, מכבי חיפה ועוד מספר אגודות וארגונים ממגוון ענפי ספורט כגון כדורגל, כדורסל, כדורעף, כדוריד, רכיבה ועוד. כל זאת במקביל לעשרות אתרי תדמית ואתרי מסחר במספר נישות נוספות שנחשפנו אליהן כגון הייטק, ביוטק, מזון ומשקאות, צילום, מוזיקה ועוד רבים, לא רק בישראל אלא גם באירופה ובארה"ב.

 

בתור יזמים שמעודדים חברות סטארט-אפ ומיזמים עסקיים שונים, היינו ועודנו שותפים במספר מיזמים בתחום הפיננסים ובתחום הטלפוניה. בנוסף לכך, באפשרותנו לסייע לחברות סטארט אפ בגיוס הון ובהכנת תכנית עסקית יחד עם גורמים מקצועיים ומובילים בתחום. בנוסף למיזמים השונים פיתחנו מספר מוצרים ייחודיים עבור שוק ההון וביניהם מערכת מחשבונים לחישוב שווי הוגן של תעודות סל כחלק ממהפכת שקיפות שאין שנייה לה בתחום זה. המוצרים שפיתחנו משמשים היום מספר בתי השקעות, קטנים וגדולים כאחד.

 

לאורך כל תקופת פעילותינו, שמנו לנגד עינינו עיקרון חשוב מעין כמוהו והוא התאמה מלאה לצרכי הלקוחות שלנו שבאה לידי ביטוי בשיתוף הלקוח בתהליך הקמת האתר ופתיחות לשינויים וחידושים עד להשגת המוצר הסופי. לא פחות חשוב מכך, אנחנו לא מתפשרים על פחות מ-100% בכל מה שקשור לאמינות והגינות כלפי הלקוחות שלנו. לחץ לקריאה על הצוות המנהל.

 

במהלך השנים פיתחנו מתודולוגיה מוכחת לתהליך נכון ומוצלח של הקמת אתר אינטרנט ברמה גבוהה בכל תחום באשר הוא במטרה ברורה להגדיל עבור הלקוחות שלנו את המכירות ולשפר עבורם את התדמית בצורה משמעותית. במהלך השנים מצאנו שותפים לדרך בתחומים רבים שאינם קשורים בהכרח לתחום הקמת האתרים כגון צלמי סטילס וצלמי וידאו מקצועיים, כותבי תוכן, עורכי ומזיני תוכן, מתרגמים ומומחי רשתות.

 

אנחנו שמחים וגאים להציע לכם את הניסיון הרב שצברנו. אתם מוזמנים להציץ בתיק העבודות שלנו ולהתרשם בעצמכם. בראייה שלנו, חשיבות הקמת אתר אינטרנט היא עצומה לתדמית והגדלת המכירות לכל עסק ותהליך הקמת האתר הוא בסה"כ כיפי, חדשני וכמובן מקצועי לכל עסק באשר הוא. אנחנו מציעים לכם לעבור את התהליך הזה הכולל הדרכה צמודה, ביחד איתנו.

 

seperator seperator

כתובת למשלוח מכתבים: ת.ד 9385 תל אביב


טלפון/פקס: 03-9503355


info@art-up.co.il :דוא"ל


www.art-up.co.il בע"מ Art-Up כל הזכויות שמורות ל ©