הצוות המנהל

את צוות העובדים המסור הכולל מתכנתים, מעצבים ועורכי תוכן מנהלים:


דובי יעקובוביץ', מנכ"ל ושותף בחברה, אחראי על ניהול החברה ועל ניהול הפרויקטים בארט-אפ. בעבר שימש מנהל תוכן ראשי באתר האינטרנט הרשמי של מועדון הכדורסל מכבי אלקטרה ת"א. בעל ניסיון עשיר בניהול תוכן באתרי אינטרנט בתחום הספורט ובניהול פרויקטים אינטרנטיים מגוונים. בנוסף עבד בעבר בשירות לקוחות ותמיכה טכנית לאינטרנט בחברות כמו בזק בינלאומי והוט. למד כלכלה וניהול עסקי במכללה למנהל ראשל"צ.

dubi@art-up.co.il

לירן קציר, סמנכ"ל שיווק ושותף בחברה, אחראי על תחום השיווק בארט-אפ לרבות מכירות, פרסום ויחסי ציבור. בעל ניסיון רב בשיווק ומכירות בתחום בניית אתרי אינטרנט. בעבר הוא היה עורך תוכן באתרי אינטרנט שונים בתחום ספורט, אונליין גיימינג וסחר בינלאומי. כמו כן, היה עורך ראשי במיזם של משחק ידע וקופירייטר של כתיבה שיווקית בחברה לסחר בינ"ל ולאחר מכן כמתאם שיווק באותה חברה. הוא בעל תואר ראשון (.B.Sc) במנהל עסקים ושיווק מטעם צ'מפליין קולג', ורמונט, ארה"ב. בנוסף, משמש כחלק מצוות הקריאייטיב של מגזין "בלייזר".

marketing@art-up.co.il


אופיר אינדיג, סמנכ"ל פיתוח ושותף בחברה, אחראי על תחום מחקר ופיתוח בארט-אפ, לרבות פיתוח מערכות מידע, ממשקי ניהול מגוונים ומוצרים פיננסיים מתקדמים. בעבר, הוא עבד כראש צוות פיתוח מערכות מידע בחברת קומברס (נסד"ק: CMVT). אופיר הינו גם מרצה ומנחה פרויקטים של סטודנטים להנדסת תוכנה במכללת האקדמית אפקה. הוא בעל תואר ראשון בהנדסת תוכנה (בהצטיינות יתרה) מטעם המכללה האקדמית אפקה בתל אביב.

development@art-up.co.il

seperator seperator

כתובת למשלוח מכתבים: ת.ד 9385 תל אביב


טלפון/פקס: 03-9503355


info@art-up.co.il :דוא"ל


www.art-up.co.il בע"מ Art-Up כל הזכויות שמורות ל ©