ערכות לחברות סטארט-אפ

כיזמים המאמינים ומעודדים חברות סטארט-אפ ולא במקרה זהו שמנו, היינו ועודנו שותפים במספר מיזמים עסקיים ואינטרנטיים גם יחד בתחום שוק ההון, הטלפוניה, רשתות חברתיות ולוחות פרסום.

מניסיוננו, אחת המשימות החשובות והקשות לכל חברת סטארט-אפ היא גיוס ההון ההתחלתי. מחקרים הראו שחברות סטארט-אפ רבות נדחו ע"י קרנות הון סיכון שונות בין היתר בגלל אי היכרות עם הענף או בגלל מיתוג לא מוצלח שמתבטא באתר אינטרנט ברמה נמוכה או כזה שלא קולע למטרה. כאן בעצם אנחנו נכנסים לתמונה – חברת ארט-אפ מציעה את החבילה המושלמת עבור חברות סטארט-אפ הכוללת פעולות במספר מישורים החל משלב הקמת החברה, דרך שלב הקונספט השיווקי ועד לשלב גיוס הכספים הראשוני והחדירה לשוק. 

כחברה לבניית אתרים המתמחה גם בעיצוב אתרים ומיתוג באינטרנט, אנו מציעים את שירותינו עבור חברות סטארט-אפ הכוללים:

+ הקמת אתר אינטרנט תדמיתי עם דגש על יתרונות החברה ו/או המוצר וזאת תוך כדי ליווי צמוד לכל אורך פעילות החברה.
+ גרפיקה למצגות לגיוס הון, כולל מצגות ב-Flash.
+ עיצוב לוגו ועיצוב חומרים שיווקיים, כגון פולדרים וכרטיסי ביקור. 


על מנת לקרוא על הפתרון האידיאלי עבור חברות סטארט אפ שמחפשות להקים אתר אינטרנט תדמיתי, מקצועי ובזמן קצר לחצו למידע נוסף על ארט-אפ LITE

כמו כן, לארט-אפ, יש שותפות אסטרטגית עם ברייטנט – המכון למחקר עסקי בע"מ, חברה שנוסדה ב-1994 ומתמחה במחקרי שוק בינלאומיים, כתיבת תכניות לגיוס הון עסקיות ותכניות שיווק לחדירה לשווקים ברחבי העולם. בין לקוחותיה ניתן למצוא הן חברות גדולות כמו אלאדין (נסד"ק: ALDN), אל על, התעשייה האווירית, חברת החשמל, מוטורולה וקוקה קולה, חברות בינוניות כמו גרין ויז'ן, מלכ"ם, סיברון טכנולוגיות ופלאש נטוורקס, וגם חברות סטארט-אפ כגון Kinor Technologies Inc ו – Human Monitoring. 

seperator seperator

כתובת למשלוח מכתבים: ת.ד 9385 תל אביב


טלפון/פקס: 03-9503355


info@art-up.co.il :דוא"ל


www.art-up.co.il בע"מ Art-Up כל הזכויות שמורות ל ©